tamam
Wuhan Questt ASIA Technology Co., Ltd. 86--13294168619 info@questtlaser.com

Lazer Kırpma Makinesi

Lazer Kırpma Makinesi

Teklif Alın
Kalite Lazer Kırpma Makinesi Hizmet
Ana sayfa - Hizmetler - Lazer Kırpma Makinesi

Lazer Kırpma Makinesi

  • Lazer Kırpma Makinesi

    Kalite Lazer Kırpma Makinesi Hizmet

    Lazer düzeltme makinesi, kalın film devresi ve ince film devresi endüstrisi için özel olarak geliştirilmiş ve üretilmiştir. Kaynak kırpma (direnç ayarı) ve aktif kırpma (devre işlevi ayarı) esas olarak ince film, kalın film, hibrit entegre devreler ve çeşitli elektronik modüllerin yüksek hassasiyetli kırpılması için kullanılır.Firmamız tarafından üretilen lazer düzeltme makinesi, çekirdek ölçüm kontrol sistemi, yazılım sistemi vb.'den bağımsız olarak geliştirilmiştir ve müşterilere kapsamlı lazer direnci düzeltme uygulama çözümleri sağlayabilen tüm bağımsız fikri mülkiyet haklarına sahiptir.

    Ücretsiz Teklif

giriiş

Lazer düzeltme makinesi, kalın film devresi ve ince film devresi endüstrisi için özel olarak geliştirilmiş ve üretilmiştir.Kaynak kırpma (direnç ayarı) ve aktif kırpma (devre işlevi ayarı) esas olarak ince film, kalın film, hibrit entegre devreler ve çeşitli elektronik modüllerin yüksek hassasiyetli kırpılması için kullanılır.

 

Firmamız tarafından üretilen lazer düzeltme makinesi, çekirdek ölçüm kontrol sistemi, yazılım sistemi vb.'den bağımsız olarak geliştirilmiştir ve müşterilere kapsamlı lazer direnci düzeltme uygulama çözümleri sağlayabilen tüm bağımsız fikri mülkiyet haklarına sahiptir.

Lazer düzeltici çözümü

 

Elektronik modülde kalın film direnci kullanıldığında, direnç değişikliği ayarlanarak elektronik modülün fonksiyon değişikliği gerçekleştirilebilir, böylece elektronik modülün çıkış sinyali de değişir.

Lazer direnci kırpma, direnç gövdesinin iletken kesit alanını ve iletken uzunluğunu değiştirir ve direnç gövdesini hedef direnç değerinin altında gerekli doğruluk aralığına kırpabilir.

Örnek Sergi

Hizmetlerimiz tüm sektörleri kapsamakta ve dünyanın her yerine ulaşmaktadır.Tasarımınıza göre her türlü ürünü sizin için yapabiliriz.