tamam
Wuhan Questt ASIA Technology Co., Ltd. 86--13294168619 info@questtlaser.com

Lazer Tel Sıyırma Makinesi

Farklı Modellere Sahip Lazer Tel Sıyırma Makinaları

Teklif Alın
Kalite Lazer Tel Sıyırma Makinesi Hizmet
Ana sayfa - Hizmetler - Lazer Tel Sıyırma Makinesi

Lazer Tel Sıyırma Makinesi

  • Tel Sıyırma Makinesi

    Kalite Lazer Tel Sıyırma Makinesi Hizmet

    Sonuç olarak, mekanik sıyırma, çene teması nedeniyle tel nüvesinde bir ekstrüzyon ve kesme kuvvetine ve tel nüvesinde bu tür hasarlara neden olabilir.Çene metal tele temas etmezse yalıtım tabakası temiz kesilemez. Suni ipek örme deri yalıtımlı telden oluşan çok katmanlı ile ilgili olarak, mekanik sıyırma gereksinimleri karşılamak daha zordur.Suni ipek örme deri yalıtımlı telden oluşan çok katmanlı ile ilgili olarak, mekanik sıyırma gereksinimleri karşılamak daha zordur.

    Ücretsiz Teklif

Avantajlar

1.Mikro koaksiyel tellerin soyulması için gereken çıkış gücü, enerji ve hassasiyeti sağlamak için lazer kaynağı olarak Alman üst sınıf lazer diyotu kabul edildi (kalaylama gerekmez)
2. Kabul edilen ithal servo motor ve yüksek hassasiyetli vidalı mil ve yükleme doğruluğu
acy 0.01 mm'ye ulaşır, Büküm ve Sıkma konumunu doğru bir şekilde bulabilir Tam işlevli, basit ve rahat kullanımlı yüksek performanslı PLC kontrol cihazı

3. Dört başlı yüksek hassasiyetli lazer striptizcimiz ve özel kablo demeti işleme teknolojimiz ile monte edilebilir, geleneksel ıslatma sürecini ortadan kaldıracak ve kablo demetini doğrudan kıvıracak ve çok zaman kazandıracaktır.
4. Hassas hat için daha uygundur;

5. Akılcı bir yapıya, hümanist tasarıma, kararlı çıkış gücüne, yüksek hıza, yüksek hassasiyete, kaliteli ve uzun ömürlüdür.

 

Uygulamalar

 

İnce teller soyulma, hatları, çıkış hatlarını, kabloları aynı anda işleme yeteneği, tek tel, bükümlü çiftler, çok katmanlı hatlar vb.

 

Örnek Sergi

Hizmetlerimiz tüm sektörleri kapsamakta ve dünyanın her yerine ulaşmaktadır.Tasarımınıza göre her türlü ürünü sizin için yapabiliriz.