tamam
Wuhan Questt ASIA Technology Co., Ltd. 86--13294168619 info@questtlaser.com

Kanal Harf Bükme Makinası

Farklı Modelleri ile Kanal Harf Bükme Makinası

Teklif Alın
Kalite Kanal Harf Bükme Makinası Hizmet
Ana sayfa - Hizmetler - Kanal Harf Bükme Makinası

Kanal Harf Bükme Makinası

  • CNC Bükme Makinesi

    Kalite Kanal Harf Bükme Makinası Hizmet

    Kanal harfi yapmak için CNC bükme makinesi, tüm metal sac profilleri için çok işlevli bir bükme makinesidir, makine iki farklı malzeme için çift bükme kafası ve çift çentik bıçağı ile donatılmıştır, biri sadece alüminyum, biri çelik ve demir içindir.

    Ücretsiz Teklif

Tanım

 

Hem alüminyum hem de çelik için CNC bükme makinesi, lazer kesim ve kaynak makineleri ile birlikte çalışarak, yan duvarlarda şirket adı ve logosu bulunan Kanal harfli tabelalar yapmak.

İletim makine yapısının hassasiyetine ve geri çekilebilir alternatif bükücüye dayanmaktadır, ön besleme tesviye, sıkma alternatif besleme ve ipek çubuk çift vidalı başparmak planya açık yuva yolu, Quess Bükme CNC sistemi tarafından kontrol edilir, çeşitli hassas kesim türlerine denk gelir. Panellerin, özellikle küçük açılı ve radyanlı harfler için uygun ve LED kanal harflerinin, paslanmaz çelik harflerin, Delici harflerin, Epoksi harflerin üretimi için en iyi makine olan karmaşık grafiklerin alayı.

Reklam endüstrisinin patlaması ile çok popüler bir tavşan fırsatı, bu yüzden bu fırsatı yakalamak ve işinizi daha iyi ve daha iyi hale getirmek için çok iyi bir şans.

 

Uygulamalar

Malzemeler: Alüminyum, paslanmaz çelik, demir, galvanizli sac.Fotoğrafın altına bakın

Endüstriler: logolar, işaretler ve diğer reklam yapımları gibi reklam endüstrisi.

Örnek Sergi

Hizmetlerimiz tüm sektörleri kapsamakta ve dünyanın her yerine ulaşmaktadır.Tasarımınıza göre her türlü ürünü sizin için yapabiliriz.