tamam
Wuhan Questt ASIA Technology Co., Ltd. 86--13294168619 info@questtlaser.com

Lazer Tekstüre Makinesi

Farklı lazer gücüne sahip lazer tekstüre makinesi sistemi

Teklif Alın
Kalite Lazer Tekstüre Makinesi Hizmet
Ana sayfa - Hizmetler - Lazer Tekstüre Makinesi

Lazer Tekstüre Makinesi

  • Lazer Tekstüre Sistemi

    Kalite Lazer Tekstüre Makinesi Hizmet

    lazer tekstüre makinesi sistemi, fiber lazer, kontrol sistemi ve yerli CNC kontrol cihazını içerir. Fiber lazer cihazı yüksek kalitede ithal edilmektedir.Lazer tekstüre makinesi, işleme sırasında rulo pürüzlendirmesini gerçekleştirebilir, rulo yüzeyini çeşitli yüzey topografyası taleplerini karşılayabilen düzensiz çukurlar haline getirebilir.

    Ücretsiz Teklif

Geleneksel bilyeli dövme pürüzlendirmeye alternatif olarak pürüzlendirme, edm pürüzlendirme, diğer lazer pürüzlendirme sırayla.

Dünyada ilk kez lazer düzensiz pürüzlendirme teknolojisiBağımsız araştırma ve geliştirme ve bir dizi teknoloji patentine sahiptir.
Şu anda sistemde lazer ve pürüzlendirme kafa sayısına göre seçenekler mevcut olup, müşteri isteklerine göre tek kafalı ve çift kafalı seçeneklerimiz mevcuttur.

 

Özellikler

1. Sistem entegrasyonu daha yüksek, kontrol hassasiyetidaha yüksekve kararlılık güvenilirdir;
2. İşlem basit ve verimlidir;
3. Ekipman işletim maliyeti düşüktür;
4. Yüksek işleme kalitesi, enerji tasarrufu;
5. Lazer, iyi bir tekdüzelik, yüksek tekrarlanabilirlik, morfoloji, kirlilik yok, düşük enerji tüketimi, düşük gürültü işlemeyi pürüzlendiriyor

6. Ömür, hatasız 100.000 saatten fazladır.

7. Tekstüre işlemi, belirlenen gereksinimlere göre ayarlanabilir.
8. Rulo yüzey pürüzlülük aralığı 0,5 ~ 15.0μm.

9.Geleneksel bilyeli dövme pürüzlendirmeye alternatif, edm pürüzlendirme, diğer lazer düzenliPürüzlendirmek.

 

Lazer tekstüre kafası

Lazer dokulama cihazı, büyük bir araba, küçük bir araba, bir odaklama aynası ve bir algılama cihazından oluşur.Tekstüre kafasında 2 takım lazer işleme kafası, 2 takım manuel odak ayar cihazı vardır ve her odak ekseni bir nitrojen tarafı üfleme cihazı ile donatılmıştır.

1Özel bir CNC rulo tekstüre ile tasarlanmış büyük paletler makine.

2Küçük arabalar Büyük arabaya yerleştirilen enine AC servo motorlar, iki çift boşluksuz dişli ve enine bilyeli vida ile yanal olarak tahrik edilir.

3Odaklama aynası ve algılama cihazının tümü küçük arabaya monte edilmiştir.bu tespit etme cihaz dır-dir sürmüş tarafından en AC servo motor içinden top vida doğrusal için hareket.

4Besleme kutusu: Özel CNC rulo tekstüre ile tasarlanmıştır makine.

 

Lazerin küçük çukur yüzeyleritekstüreçelik saclar birbirine bağlı değildir, bu da damgalama ile metal döküntülerini yağlamak ve yakalamak, delinmeyi önlemek, damgalı parçaların yüzeyini sağlamak için, damgalama yağı miktarını azaltırken avantajlıdır.Derin delme performansı, elektrikli ateş gibi işleme tekniklerine kıyasla daha mükemmeldir.

disordered.png

 

Başvuru

 

Uygulama alanları:
Çelik, alüminyum, titanyum levha vb.

Sıradan uygulama:
Soğuk merdane işlemeyi pürüzlendirin, çeşitli iş merdanelerinin talebini pürüzlendirdikten sonra temper değirmeni, hafif makine, haddehane, haddehane merdanesini karşılayın.

Örnek Sergi

Hizmetlerimiz tüm sektörleri kapsamakta ve dünyanın her yerine ulaşmaktadır.Tasarımınıza göre her türlü ürünü sizin için yapabiliriz.